NAUJIENOS

Džiazo deivė Candy Dulfer! [2014-04-11]
Džiazo deivė Candy Dulfer

Džiazo deivė Candy Dulfer - Klaipėdoje, NEMOKAMAI!


Klaipėdos pilies džiazo festivalio gerbėjams - išskirtinė staigmena. 20-ojo, jubiliejinio ir vis dar NEMOKAMO festivalio scenoje - „Grammy“  apdovanojimų savininkė, seksualioji, stilingoji, viena žinomiausių bei geriausių pasaulio saksofonininkių Candy Dulfer.


[daugiau informacijos]
Džiazas ir Kolumbas LT apdovanojimai [2014-04-01]
Festivalio scenoje - džiazo gimtinės atradėjo vardo apdovanojimai.

20 metų istoriją skaičiuojantis Klaipėdos pilies džiazo festivalis šiandien jau gali pasigirti ne tik tuo, jog į Lietuvos uostamiestį per du dešimtmečius pakvietė atvykti kone visas garsiausias pasaulio džiazo žvaigždes, bet ir į vieną didelę šeimą subūrė įvairių gyvenimo sričių ar profesijų atstovus - fotografus, buriuotojus, įvairių krypčių menininkus ar keliautojus. 
[daugiau informacijos]
„Zumbaland“ – Kaukazo dvasios skleidėjai [2014-03-24]

"Zumbaland"  – Kaukazo dvasios skleidėjai!

Džiazas, rokas, fank, gruzinų liaudies ritmai – tai muzikos stiliai susipinantys Kaukazo dvasios persmelktuose „Zumbaland“ kūriniuose. Jų ne tik įdomu klausytis, bet ir ne ką mažiau įdomu stebėti juos grojant. Mat scenoje šie gruzinai – tai 100 proc. žiūrovams bei grojamai muzikai atsiduodantys kūrėjai.

[daugiau informacijos]
Temperamentingieji Bulgarai AKAGA grįžta! [2014-02-20]

Akaga Klaipedoje

Temperamentingieji bulgarai AKAGA grįžta!

„Akaga“ yra viena populiariausių bulgarų grupių. Jos muzikantai yra laikomi modernaus bulgariško skambesio atradėjais. Grupė yra išleidusi šešis albumus. Grupei yra tekę pagyventi ir Rusijoje, Maskvoje. Ten jie rengė koncertus su rusų žvaigžde Avraam Rousso. Jie pasirodė ne tik Rusijoje, bet ir Armėnijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Dagestane. Vėliau ėmė pirmenybę teikti Skandinavijos šalims. 

[daugiau informacijos]
Džiazo eksperimentai su JAZZANOVA [2014-01-31]

Jazzanova in Klaipeda JAZZ Festival

Džiazo eksperimentai su "Jazzanova": publika ištirps elektroninio skambesio palaimoje


Unikalaus skambesio DJ ir prodiuresių kolektyvas iš Berlyno „Jazzanova“ susikūrė 1995-aisiais, kai būsimos grupės nariai drauge grojo tuomet žinomame klube „Delicious Doughnuts“. Grupės narius Aleksanderį Barką (Alexander Barck), Klasą Brylerį (Claas Brieler), Roskovą Kretšmaną (Roskow Kretschmann), Štefaną Laizeringą (Stefan Leisering), Akselį Rainemerį (Axel Reinemer) bei Jurgeną fon Knoblauchą (Jürgen von Knoblauch) siejo bendras tikslas – apjungti jų individulius stilius į vieną, kad sukurtų naują, modernų skambesį, kuriame būtų juntama beveik visų praėjusių kelių dešimtmečių šokių muzikos įtaka. Šiuo metu grupės stilius apibūdinamas kaip nu-jazz,chillout ir jazz house

[daugiau informacijos]
XX Klaipėdos pilies džiazo festivalis [2014-01-13]


Turime Jums gerą žinią - vasara jau labai greit! Nespėsim mirktėlt, o birželis išsiskleis Klaipėdoje audringais džiazo garsais. 

[daugiau informacijos]
Fotoparoda JAZZ'uojanti Klaipėda [2013-11-09]
jazuojanti klaipeda


"JAZZ'uojanti Klaipėda" ekspozicija atvira lankytojams NAUJOJE vietoje — Miesto viešosios I.Simonaitytės bibliotekos kieme, Herkaus Manto g. 25, Klaipėdoje.

[daugiau informacijos]
VIDEO REPORTAŽAS IŠ KLAIPĖDOS PILIES DŽIAZO FESTIVALIO 2013 [pateikė: Kestas Mekes]
Komanda [foto]
MECENATAS
GENERALINIS RĖMĖJAS
DIDIEJI RĖMĖJAI
FESTIVALIO RĖMĖJAI
INFORMACINIAI RĖMĖJAI
BIČIULIAI
Sprendimai: © "UAB IT Uostas"