LT EN
Bendraukime socialiniuose tinkluose
MECENATAS
GENERALINIS RĖMĖJAS
DIDIEJI RĖMĖJAI
FESTIVALIO RĖMĖJAI
INFORMACINIAI RĖMĖJAI
BIČIULIAI
Naujienos
02
Gegužės

FUNKY MIRACLE

Jaunieji muzikos stebukladariai

„Grupę „Funky Miracle“ galime drąsiai vadinti jaunaisiais muzikos stebukladariais. Savo kūryboje jie meistriškai deriną visą eilę skirtingų muzikos stilių, tokių kaip: jazz, funk, blues, fusion, acid ir pop, taip sukurdami originalų, savitą ir kiekvieną judėti priverčiantį ritmą“, – sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė. 
22
Balandžio

JOJO MAYER IR KLAIPĖDOS DŽIAZO ORKESTRAS

Sugrįžtanti būgnų audra

„Ekperimentų karalius“, „Uraganinis būgnininkas“ ar „Būgnų dievas“ – tai tik keli iš daugelio pasaulinio pripažinimo susilaukusiam būgnininkui Jojo Mayer žiūrovų ir kritikų išsakytų epitetų. Taip, jis darsyk grįžta į uostamiestį, kad kartu su geriausius Vakarų Lietuvos muzikantus suvienijusiu Klaipėdos džiazo orkestru vėl sudrebintų Klaipėdos pilies džiazo festivalio sceną.
05
Balandžio

„Shakatak“

Britų legendos

Daugiau nei 30 metų neblėstanti sėkmė ir populiarumas, kone dešimtys išleistų diskų ir pasaulio radijo stočių TOP dešimtukus šturmavę hitai – visa tai britų džiazo muzikos legendos „Shakatak“. Kartu tai ir pirmasis viešai pristatomas jau 22-ojo, unikalaus ir nemokamo Klaipėdos pilies džiazo festivalio programos deimantas.
27
Balandžio

Apple Tea

Baltarusijos džiazo vizitinė kortelė

„Apple Tea“ – tai tikra Baltarusijos džiazo vizitinė kortelė, vienas populiariausių kaimyninės šalies džiazo kolektyvų, gyvuojančių jau daugiau nei du dešimtmečius. O jų grojama muzika skirta ne tik džiazo fanams. Ryškūs, garsūs ir nuotaikingi „Apple Tea“ muzikantai patiks kiekvienam be išimties kokybiškos muzikos mylėtojui“, – sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.
29
Balandžio

Uosto direkcija

Džiazo festivalio globėja

Uosto direkcija, būdama miesto bendruomenės dalis, nėra abejinga miestui svarbiems projektams, uostamiestyje organizuojamoms šventėms, didžiausiems miesto renginiams. Šiandien Uosto direkcija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su asociacija „Klaipėdos džiazo festivalis“.
30
Balandžio

Tarptautinę džiazo dieną Klaipėdoje

Beveik 10 koncertų

Balandžio 30 d., pasauliui minint Tarptautinę džiazo dieną, jau tradiciškai džiazo muzikos garsai užlies ir Klaipėdą. Šiemet džiazo dienos uostamiestyje būsią dar siautulingesnės ir įsimintinesnės, nei ankstesniais metais. Džiazo muzika suskambs beveik dešimtyje miesto barų ir restoranų, o pagrindiniu tos dienos „desertu“ taps specialiai Tarptautinei džiazo dienai atgimsianti ir vienintelį pasirodymą Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro fojė surengsianti legendinė uostamiesčio džiazo grupė „Duodi Jazz Band“.
20
Balandžio

„Džiazo žvaigždės“ apdovanojimas

Nusipelniusiems džiazo propaguotojams

Pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje įteiktą „Džiazo žvaigždės“ apdovanojimą įsteigė Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Jo organizatorės Ingos Grubliauskienės teigimu, tikimasi, kad „Džiazo žvaigždės“ apdovanojimai taps gražia nauja uostamiesčio džiazo muzikos tradicija bei nuo šiol kasmet numatoma šį    skirti labiausiai nusipelniusiems Klaipėdos džiazo muzikos propaguotojams.
30
Balandžio

DOUDI JAZZ BAND

Atgims Tarptautinę džiazo dieną

„Doudi Jazz Band“ –  tai viena populiariausių ir reikšmingiausių klasikinio džiazo grupių Lietuvoje, suvienijusi patyrusius, ryškius ir savitus šalies džiazo meistrus bei išsiskyrusi giliu atliekamų džiazo stilių pojūčiu, preciziška ir profesionalia interpretacija, artistiškumu. Kolektyvo nariai: Vytautas Grubliauskas Kongas (vokalas, trimitas), Algis Kilis (saksofonas), Edmundas Federavičius (būgnai), Arnoldas Jankūnas (klavišiniai).
29
Balandžio

Džiazuojantis trio

Tarptautinis muzikinis projektas

Tarptautinės džiazo dienos išvakarėse,  balandžio 29 dieną 16 val.,  startuoja tarptautinis muzikinis projektas ,,Džiazuojantis trio". Visus šio žanro gerbėjus kviečiame pasiklausyti džiazo po atviru dangumi prie Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos (lauko scena nuo tvenkinių pusės). 
27
Vasario

J. Svirnelytė ir T. Grabys

Nauji džiazo veidai

Žurnalistams Jolantai Svirnelytei ir Tadui Grabiui patikėtos naujos atsakingos pareigos – jie tapo Klaipėdos pilies džiazo festivalio ambasadoriais ir naujaisiais jau 22-ojo unikalaus uostamiesčio festivalio vedėjais. Ši naujiena pristatyta Vilniaus knygų mugės Muzikos salėje veikiančiame Klaipėdos pilies džiazo festivalio stende „Aš myliu Klaipėdą“.
25
Vasario

Prezidentė aplankė Klaipėdos stendą

Klaipėdos Džiazai Muzikos salėje

Sostinėje prasidėjusioje Vilniaus knygų mugėje duris atvėrė ir specializuota Muzikos salė, kurioje uostamiestį atstovauja Klaipėdos pilies džiazo festivalio komanda, šiemet pristatanti jungtinį uostamiesčio muzikos stendą „Aš mylių Klaipėdą“.  
08
Lapkričio

Dokumentinis filmas

Dokumentinis filmas

Klaipėdos pilies džiazo festivalio komanda didžiuodamasi pristato dokumentinio filmo apie festivalį "Kaip grūdinosi džiazas" premjerą.  Žinia, kiekvienos vasaros pradžioje nenuisltamame džiazo muzikos ritme uostamiestį paskandinančio Klaipėdos pilies džiazo festivalio šiemet jau būta jubiliejinio, 20-ojo. Būtent todėl, pasak festivalio vadovės Ingos Grubliauskienės, ir nuspręsta kino juostoje įamžinti pačias įsimintiniausias akimirkas, nutikusias per du festivalio gyvavimo dešimtmečius.