LT RU EN

Paieška
Dalyviams
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
Generalinis rėmėjas


Mecenatas

Informaciniai remėjai

Rėmėjai
Bičiuliai
Keletas pastebėjimų – pastabų, besiruošiantiems Jaunosios Džiazo Bangos šventei

Norime priminti, kad kūriniai "My God" ir "Straighten Up And Fly Right" atliekami svingo stiliuje. 17 takte natas dainuojame sol sol fa, 25 takte sol sol mi kaip parodomajame įraše (demo versijoje). 32-33 taktuose chorui tiesiog pauzė. Kalbėjimo dalį atliks vienas asmuo. Kūrinio pabaiga kaip parodomajame įraše.

Pagal galimybes, siūlome jaunučiams – jauniams išmokti ir "My Cherie Amour", nes kūrinys nesunkus, choras dainuoja tik  priedainius, nėra angliško teksto. 

„Blame It on the Boogie“ Baritono solo atliks solistas Petras Daunys, choras dainuos priedainius, visus atsakymus „“That‘s no lie“, „On my feet“, visą vidurinę dalį (42 skaitlinė). Prašome atkreipti dėmesį, kad 70 skaitlinės antrame takte prie mi natos trūksta bemolio.

Kūrinio „What‘d I Say: A Tribute to Ray Charles „dalyse „Georgia On My Mind„ ir „What‘d I Say“ choras dainuos tik 2 eilutę.

Kūrinyje „When the saints go marching In“ choras dainuos 2 eilutę. (Kas esate išmokę abejas – dainuokite).

 

REPETICIJŲ GRAFIKAS

Jums atvykus,  planuojamas toks repeticijų grafikas:

-        Birželio 1 d. (šeštadienis) vyresniesiems repeticijos prasidės  11 val. iki 14 val. Švyturio menų doke (Naujoji Uosto g. 3, Klaipėda), nuo  16 val. iki 19 val.  repetuos ir mažieji ir vyresnieji.

-         Birželio 2 d. (sekmadienis) – nuo 11 val. vyks generalinė repeticija Kruizinių laivų terminale, pagrindinėje scenoje.

-         Birželio 2 d. (sekmadienį) - 17 val. Džiazo dainų šventė „Jaunoji Džiazo Banga 2013“

 

     Primename, kad kolektyvai į repeticijas pasiimtumėte natas ir dainų žodžių tekstus, įdėtus į gražius kultūringus įdėklus (jei kritiniu atveju tekstų prireiktų koncerto metu). Neatsipalaiduokite, manydami, kad kiti 2000 dalyvių sudainuos tinkamai (ištemps visą koncertą), o Jūs tik palaikysite vizualų vaizdą švelniai tyliai paniūniuodami – paskutinėse repeticijose jau mokykitės dainuoti iš visos širdies, diafragmos ir meilės džiazui bei gyvenimui.

Šiųmetis Klaipėdos džiazo festivalis stebins atlikėjų gausaĮ Kruizinių laivų terminalą išsikeliantis XIX Klaipėdos Pilies džiazo festivalis žada būti gausiausias muzikantų skaičiumi. Organizatoriai tikina, kad pusę milijono litų kainuosianti šventė taps rimta generaline repeticija prieš kitais metais įvyksiantį jubiliejinį – dvidešimtąjį – festivalį.

Organizatoriai informavo, kad antrosios festivalio dienos metu, birželio 1-ąją, scenoje pasirodys rekordinis atlikėjų skaičius – apie 100 muzikantų, tarp kurių net 3 orkestrai iš Rusijos, Estijos ir Lietuvos.

Klaipėdos Pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė sakė, kad pasiruošimas gegužės 31-birželio 1 dienomis vyksiančiam festivaliui vyksta sparčiai, nors dienos, skirtos organizaciniams klausimams spręsti, tirpsta sparčiai.

Parengta pagal: klaipeda.diena.lt/2013-05-06


Gegužės 2 d. perklausa vyko ir Klaipėdoje. Jaunųjų Klaipėdos regiono dainorėlių pasiklausyti bei pabendrauti trumpam užsuko ir renginio globėjas, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

"Būdamas Jaunosios Džiazo Bangos perklausoje Klaipėdoje, pastebėjau,
kad pasiruošimas vyksta gana rimtai, o tai suteikia vilties, kad ši Banga šiais metais "subanguos" pilna jėga ir jaunatviška energija. Ko jai nuoširdžiai ir linkiu."


Vytautas Grubliauskas

Balandžio 30 dieną Šiauliuose nuskambėjo pirmoji šiais metais "Jaunosios Džiazo Bangos 2013"  perklausa.

" Į "Juventos" progimnaziją susirinko ir džiazo nuotaikomis bei akordais dalijosi daugiau kaip 120 būsimos šventės dalyvių. Jaunieji dainininkai noriai demonstravo išmoktas dainas, mokėsi vieni iš kitų, o vadovai turėjo progos aptarti jiems rūpinčius klausimus ir pasidalinti patirtimi. Su nekantrumu laukiame šventės Klaipėdoje!
"

Vadovė Loreta MikutienėATKREIPKITE DĖMESĮ, YRA PAKEITIMŲ !!!

Pranešame apie perklausas!


Jos vyks šiuose miestuose - Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune bei Vilniuje. Labai kviestume visus gyvenančius šių miestų apylinkėse, galinčius bei norinčius, atvykti. Turėsite galimybę pasirepetuoti kartu bei aptarti jums rūpimus muzikinius klausimus.


Perklausų grafikas:

Šiauliuose:

Vieta: Šiaulių "Juventos" progimnazija (P. Višinskio g. 16)

Laikas: balandžio 30 d., 15 val.

Atsakingas asmuo: Loreta Mikutienė, telef.: 8 673 45907.


Klaipėdoje:

Vieta: Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras (Molo g. 60)

Laikas: gegužės 2 d., 16 val. renkasi I-oji grupė (mažiausieji dainorėliai)

                                 17 val. renkasi II-oji grupė (vyresnieji dainorėliai)

 Atsakingas asmuo: Erlanda Tverijonienė, telef.: 8 699 54461


Kaune:

Vieta: Kauno S. Daukanto vidurinė mokykla (Taikos pr. 68)

Laikas:  gegužės 10 d., 14 val.

Atsakingas asmuo: Jūratė Miliauskaitė, telef.: 8 698 75078


Vilniuje:

Vieta: Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla (T.Kosciuškos g. 13)

Laikas: gegužės 11 d., 14.30 val. (didžioji salė)

Atsakingas asmuo: Giedrė Rimšaitė, telef.: 8 616 50750

 

Norime pasidžiaugti, kad Lietuvos vaikų ir jaunimo chorai bei vokaliniai kolektyvai šiemet itin aktyvūs - jau užsiregistravo daugiau nei 1500 dalyvių.

Jei Jūsų švietimo įstaigos choras dar neužsiregistravo dalyvauti Vaikų ir jaunimo džiazo dainų šventėje „Jaunoji džiazo banga 2013“, maloniai kviečiame iki balandžio 15 d. registruotis šventės svetainėje www.jazz.lt/junior. 

Skubame pranešti dar vieną džiugią naujieną: šių metų šventės vyr. dirigentėvisiems gerai žinoma dainų kūrėja bei atlikėja, vaikų muzikos pedagogė Jūratė Miliauskaitė.Šių metų solistai - Šeila Rei Čiarlz kartu su Gražvydu Sidiniausku ir televizijos projekte “X faktorius” pasižymėjęs merginų vokalinis kolektyvas „Roxy 5.“
Dalyvio mokestis – 15 Lt. Jis tik minimaliai padengs organizacines išlaidas (profesionalaus orkestro, techninės aparatūros bei  Šventės simbolikos, skirtos dalyviams, gamybą).

Jungtinės perklausos, padėsiančios užsiregistravusiems kolektyvams „susistyguoti,“ kad deramai atstovautumėte savo regioną, vyks balandžio-gegužės mėnesiais didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.  (Pabrėžiame – perklausos nėra skirtos kolektyvų atrankai. Visi užsiregistravę kolektyvai yra pilnaverčiai šventės dalyviai.)

 

             Ketvirtoji Vaikų ir jaunimo džiazo dainų šventė „Jaunoji džiazo banga,“ vyksianti 2013 m. birželio 2 d., šiemet bus įsimintina visiems dalyviams, kadangi sulauksime ypatingos viešnios - garsaus Amerikos džiazo daininiko Rei Čiarlzo (Ray Charles) dukros Šeilos Rei Čiarlz (Sheila Raye Charles). Programoje ji dainuos drauge su didingu 2000 visos Lietuvos jaunųjų dainorėlių choru, atlikdama solo partijas.

          Amerikoje Šeila Rei Čiarlz žinoma ir kaip dainų kūrėja. Koncertų metu ji atlieka tiek garsias savo tėvo dainas, tiek meile bei viltimi trykštančius savo kūrinius.  Jos atliekamas tėčio soul muzikos pradininko Rei Čiarlzo dainas išgirsime XIX Klaipėdos pilies diazo festivalio programoje šeštadienį birželio 1 d. didžiojoje Festivalio scenoje. Na, o sekmadienį, birželio 2 d. drauge su 2000 jungtiniu Lietuvos vaikų ir jaunimo choru bei profesionaliu orkestru ji atliks garsius džiazo klasika tapusius kūrinius bei gospelus.

          Džiazo muzika – tai vidinės laisvės simbolis. Amerikos soul muzikos pradininko Rėjaus Čarlzo kūryboje tai ypač atsispindi. Penktame-šeštame dešimtmetyje jo muzika išreiškė taikų ir drąsų priešinimąsi prieš rasizmą, ir ypatingai prisidėjo kovojant prieš šią socialinę neteisybę.

Šios atlikėjos dalyvavimą šventėje „Jaunoji džiazo daina 2013 remia ir Amerikos ambasada Lietuvoje.

 

          Būsima viešnia mielai sutiko mūsų gerbėjams atsakyti į keletą klausimų:

2013-02-21, Vakarų ekspreso informacija

Mieli jaunieji dainorėliai bei jų vadovai,


Jau visi susirinkote į mokyklas, pasidalinote vasaros įspūdžiais, prisiminėte Jaunają Džiazo Bangą 2012, kuri Jūsų dainų pagalba šiais metais sveikino Klaipėdos miestą su jubiliejine sukaktimi, o mes au skubame pranešti Jums džiugią NAUJIENĄ!!!

XIX Klaipėdos Pilies Džiazo festivalis, kartu su pagrindiniais Festivalio renginiais ir koncertais, ateinančiųjų metų gegužės 31- birželio 1-2 d. ir vėl kviečia prisijungti ir Jus - visus Lietuvos vaikų bei jaunimo vokalinius kolektyvus -  į 4-ają džiazo dainų šventęBirželio 2 d.
Kruizinių laivų terminale


DALYVAVIMAS
Dalyvauti kviečiami vaikų bei jaunimo ansambliai ir chorai, kurių sudėtis – ne mažiau kaip 5 asmenys. Dalyvių amžius: 7-25 metai.

REPERTUARAS
Programos repertuaras nekinta !!!
Dalyvavusiems tereiks pasikartoti jau išmoktas dainas. O naujokams nereikės bijoti kūrinių sudėtingumo.

REGISTRACIJA
Svetainėje www.jazz.lt/junior jau veikia nauja Dalyvių registracija, kur registruojasi visi kolektyvai, tiek anksčiau dalyvavę, tiek naujieji. Prisijungdami suteiktais duomenimis galite nemokamai parsisiųsdinti džiazo muzikinius kūrinius ir pradėti intensyvias repeticijas.


Sekite sekančias naujienas elektroniniu paštu arba tinklapyje www.jazz.lt/junior 

2012 m. rugpjūčio 5 d., sekmadienį,
Kruizinių laivų terminale

 
Vaikų ir jaunimo džiazo dainų šventė
JAUNOJI DŽIAZO BANGA 2012


760 jaunatviškiausių Lietuvos balsų choru pasveikins KLAIPĖDĄ su 760-uoju gimtadieniu.

760 vaikai ir jaunimas, suvažiavęs iš 23-ųjų šalies miestų, susibūrę į vieningą galingą chorą, akomponuojant profesionaliam orkestrui, atliks garsiausius džiazo klasikos kūrinius.

Bendrą koncertą vainikuos Ilja Kvostov, atlikdamas solo kartu su choru  ir grupe „Thoughts Aloud“ (Kaliningradas).

PRIMENAME REPETICIJŲ GRAFIKĄ

Jums atvykus,  planuojamas intensyvus repeticijų grafikas:

-        Birželio 3 d. (penktadienis)  vyresnieji repetuos  nuo 16 val. iki 18.30 P/C  „Studlendas“  KU auditorijose (mažieji repeticijų neturės).

-        Birželio 4 d. (šeštadienis) vyresniesiems repeticijos prasidės  10 val. P/C „Studlendas“ KU auditorijose, nuo  11 val. repetuos  mažieji. Na, o nuo 16 val. prasidės  bendra visų amžiaus grupių  repeticija Vasaros estradoje.

-         Birželio 5 d. (sekmadienis) – nuo 10 val. iki 13 val. vyks  generalinė repeticija Vasaros estradoje

-         Birželio 5 d. (sekmadienį) - 17 val. Džiazo dainų šventė „Jaunoji Džiazo Banga 2011“ – tiesioginė transliacija per LTV.

 

     Primename, kad kolektyvai į repeticijas pasiimtumėte natas ir dainų žodžių tekstus, įdėtus į gražius kultūringus įdėklus (jei kritiniu atveju tekstų prireiktų koncerto metu). Neatsipalaiduokite, manydami, kad kiti 2300 dalyvių sudainuos tinkamai (ištemps visą koncertą), o Jūs tik palaikysite vizualų vaizdą švelniai tyliai paniūniuodami – paskutinėse repeticijose jau mokykitės dainuoti iš visos širdies, diafragmos ir meilės džiazui bei gyvenimui.

Šis naujienlaiškis vadovams išsiųstas e-paštu (žemiau jo įžanga). Jei negavote, duokite mums žinią, bei dalį jo galite perskaityti prisijungę savo prisijungimo kodais.

Brangieji, 

     Nuoširdžiai laukiame Jūsų Klaipėdoje birželio 3-4-5  dienomis. Primename – visi užsiregistravę kolektyvai jau esate praėję atranką, kurios pagrindinis kriterijus – meilė džiazui. Apgailestaujame, kad nespėjome pas visus Jus atvykti į susitikimus-repeticijas. VISI – ir aplankytieji, ir tie, kurių nespėjome aplankyti – esate labai laukiami!

     Džiaugiamės Jumis, kurie grįžtate, įkvėpti praėjusių metų šventės! Laukiame Jūsų, kurie į Džiazo dainų šventę atvykstate pirmą kartą! Pats didžiausias atpildas – matyti, kaip išaugo dalyvių būrys, ir kad šiemet Vasaros estradoje džiazuos kur kas gausesnis choras. Mūsų tikslas organizuojant “Jaunąją Džiazo Bangą” (tikime, kad taip pat ir kiekvieno iš Jūsų, brangūs vadovai) – suteikti naują  patirtį ir naujas galimybes mūsų vaikams. Tad vėlei mes, organizatoriai, nuolankiai prašome Jūsų pagalbos, susitelkimo, geranoriškumo bei  kantrybės, kad Džiazo dainų šventė visiems paliktų tik geriausius prisiminimus. Juk Šventę kuriame visi drauge!

     Šių metų Šventės naujovė – prie gausaus choro prisijungs XVII Klaipėdos pilies džiazo festivalio svečias  Ola Onabule – garsus Didžiosios Britanijos džiazo vokalistas.

     Na, o apie kitas dvi naujoves skaitėte naujienlaiškiuose: 1) penktadienį, birželio 3d. 14 val. P/C „Studlendas“ (Klaipėdos universiteto patalpos), H.Manto g. 84, Klaipėda , kolektyvai bei vokalistai galės pasirungti konkurse (žr. informaciją žemiau); 2)minint Louis Armstrongo 110 metų jubiliejų, į  Šventės dalyvių gretas kviečiami ir jaunieji trimitininkai. 

     Džiaugiamės, kad LRT ir šiais metais pasiūlė  tiesiogiai transliuoti Džiazo dainų šventę “Jaunoji džiazo banga 2011” – tai parodo, kad per pirmąją - praėjusių metų - Šventę mes visi drauge padarėme viską, ką galėjome, o taip pat vėlei verčia  susitelkti bei pasitempti, nes mus matys visa šalis – Jūsų draugai ir artimieji.

     Lietuvos Jūrų muziejaus ir Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus durys Šventės dienomis bus atviros mūsų jauniesiems dalyviams. (Repeticijų grafikas bus tikrai įtemptas, na, bent jaunučiai, kurie atvyksta penktadienį, turės galimybę organizuotai aplankyti muziejus.)

     Organizuojant dalyvių kolektyvines ekskursijas į Lietuvos jūrų muziejų, kėlimasis pėsčiųjų keltu į Smiltynę – nemokamas (akreditacinės kortelės tarnaus už bilietą).

     Sudarome grafiką taip, kad visi galėtumėte išvysti penktadienio ir šeštadienio vakarinius XVII Klaipėdos pilies džiazo festivalio koncertus – su programa galite susipažinti www.jazz.lt

     Stengiamės, kad šventė būtų įspūdinga (nors sunkmečio paliesta ji organizuojama minimaliausiais ištekliais), ir visos išlaidos – maistas, nakvynė, dalyvio mokestis būtų patys minimaliausi, kad kuo daugiau vaikų galėtų tapti “Jaunosios džiazo bangos 2011” dalyviais.

     Renkamas 10 litų dalyvio mokestis bus skirtas dalyviams akomponuosiančiam Klaipėdos Big Bandui, scenos nuomai, įgarsinimui ir kitoms organizacinėms išlaidoms. Ši mažytė dalyvio mokesčio suma nepadengs visų renginio išlaidų, todėl visus metus plušėjome ieškodami rėmėjų. Dėkojame jiems už geranoriškumą, kad ši šventė laukiama ir įvyks.

Nuoširdžiai laukiame Jūsų Klaipėdoje!

 

""

Organizatoriai, sumanytojai, globėjai Inga ir Vytautas GrubliauskaiUostamiesčio vizitine kortele tapęs Klaipėdos pilies džiazo festivalis šiemet dar labiau praplės savo erdves ir suspindės naujomis spalvomis.

Žada įspūdingų pasirodymų

Renginio organizatoriai pasidžiaugė, jog sunkmečiu kone perpus sumenkus biudžetui, festivalio kokybės ir prestižo kartelė nesmuktelėjo.

Birželio 3 ir 4 dienomis į Teatro aikštę klaipėdiečius ir miesto svečius sukviesiantis XVII Pilies džiazo festivalis žada išskirtinį repertuarą ir pasaulinio garso atlikėjų pasirodymus.

Pirmąjį renginio vakarą, penktadienį, džiazo sceną okupuos Lietuvos, Čekijos, Olandijos bei JAV atstovai. Programą vainikuos legendinio amerikiečių džiazmeno Vasti Jacksono iš Misisipės šou, kuris, pasak festivalio prezidentės Ingos Grubliauskienės, itin pamalonins bliuzo gerbėjus.

Antrosios festivalio dienos ryškiausios žvaigždės – Didžiosios Britanijos atstovas Ola Onabule, virpinsiantis klausytojų širdis išskirtiniu vokalu, taip pat jau tris dešimtmečius senu geru džiazu melomanus džiuginanti ir džiazo vulkanu tituluojama „Mezzoforte“ komanda iš Islandijos.

Šeštadieninę programą pabaigs JAV grupė „Tortured Soul“, kurios uždegantį pasirodymą, renginio organizatorių manymu, itin įvertins jaunieji džiazo gerbėjai.

Sekmadienį, birželio 5-ąją, iš Džiazo festivalio estafetę perims šiemet antrąkart vyksianti vaikų ir jaunimo džiazo dainų šventė „Jaunoji džiazo banga“.

Pernai organizatorių lūkesčius pranokęs renginys šiemet suburs gerokai didesnes atlikėjų pajėgas.

Sulaukė per 2000 dalyvių

Vasaros estradoje vyksiančioje šventėje, kurios meno vadovu tapo žinomas džiazmenas ir kompozitorius Artūras Novikas, dalyvaus 2300 vaikų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir Latvijos, Kaliningrado srities. Pernai renginyje sulaukta beveik 2000 dalyvių.

„Jaunosios džiazo bangos“ naujovė – birželio 3-iąją vyksiantis konkursas „Jaunieji džiazo balsai“.

Didžiausios metų džiazo fiestos Klaipėdoje rengėjai pažers ir daugiau intriguojamų staigmenų.

Viena jų – pasikeitusi jam session dislokacijos vieta. Naktiniai pasirodymai „Viva la Jazz“ šurmuliuos 20-ajame aukšte įsikūrusiame restorane „Viva la Vita“. Jei leis oro sąlygos, džiazo muzika į padanges sklis iš vasaros terasos.

Dar viena šiemetė naujovė – nuo gegužės 26-osios iki birželio 2 dienos vyksianti Džiazo savaitė Friedricho pasaže, kuri taps savotiška XVII Pilies džiazo festivalio preliudija.

Kiekvieną vakarą čia pasirodys tiek džiazo muzikos aukštumų siekiantys, tiek pripažinti atlikėjai iš Lietuvos bei užsienio. Džiazo savaitės finaliniu akordu taps intriguojamas Rene ZaZen iš JAV ir klaipėdiečio Eugenijaus Jonavičiaus „jazzosofinis projektas“ – dainuojamosios džiazo prozos vakaras.

Visi renginiai, vyksiantys po atviru dangumi, bus nemokami.

Parengta pagal : tv.diena.lt/2011-05-13

Gerbiami Jaunosios Džiazo Bangos 2011 chorų, bei vokalinių grupių vadovai,

Jau mažiau nei mėnuo lieka iki visų laukiamos džiazo fiestos Klaipėdoje. Visi dalyviai intensyviai ruošiasi, repetuoja, mokosi šventės programą. Bendros repeticijos Klaipėdoje vyresnėms grupėms ir chorams prasidės birželio 3 d., o jaunesnėms – birželio 4 d.

Tam, kad bendros repeticijos vyktu kaip galima sklandžiau ir vaikai, bei jaunimas turėtų daugiau laisvo laiko ir nepertemtų savų balsų, ypač atkreipkite dėmesį į:

  1. Natų tikslumą, natų bei pauzių trukmę.
  2. Visus natose parašytus niuansus – akcentus, glissando (tai liečia tokias kompozicijas – It‘s a Grand Night for Singing; Rockin‘ Robin; September; Broadway Boogie).
  3. Kompozicijų stilistiką – Svingo, Lotynų Amerikos, Gospelo, pop.
  4. Frazių pradžių ir pabaigų tikslumą.

Visų kompozicijų demo versijos yra tinklapyje. Gerai jas išanalizuokite ir pasistenkite išmokti kuo arčiau originalų.

Pačios šventės metu chorai ir vokalinės grupės stovės ne balsais, o kolektyvais, todėl balsus galite naudoti savo nuožiūra, tai yra pvz.: antri altai gali dainuoti tenorų partiją, antri sopranai - altų ir t.t. Svarbiausia, kad butų atliekamos tos natos, kurios yra parašytos aranžuotojų.

Linkiu visiem sėkmės, jei kyla kokių klausymų rašykite ir klauskite.


Pagarbiai,

Jaunosios Džiazo Bangos 2011 Chorų ir vokalinių grupių kuratorius Artūras Novikas

 


KARTU SU JAUNĄJA DŽIAZO BANGA 2011
JAUNIEJI LIETUVOS TRIMITININKAI
birželio 5 d.
Klaipėdos vasaros estradoje
 
 
Šventės metu jungtinis dalyvių orkestras, pučiant savo trimitus, sukels didžiulį klaipėdietišką džiazo vėją, kuris privers
J a u n a j ą   D ž i a z o  B a n g ą  
banguoti dar stipriau!!! 
 
 
Kviečiame Jus prisiregistruoti svetainėje www.jazz.lt/junior, kad galėtumėte nemokamai parsisiųsdinti džiazo muzikinius kūrinius  ir pradėtumėte repetuoti.  
 
 
 
 

Birželio 3 - 5 dienomis Klaipėdoje vyks vaikų ir jaunimo vokalinių kolektyvų džiazo dainų šventė „Jaunoji džiazo banga 2011“. Šventėje dalyvauti ruošiasi jungtinis „Juventos“ mokyklos ir J. Janonio gimnazijos kolektyvas. Tai ansambliai „Mozaika“ ir „Do re mi“, vadovaujami Loretos Mikutienės ir Violetos Juodpusienės. Kolektyvas jau 3 mėnesius ruošiasi ir intensyviai repetuoja gana sudėtingos faktūros ir ritmikos džiazines dainas. Jų net 15!

Kovo 23 d. Šiauliuose, „Juventos“ mokykloje, vyko džiazo šventės perklausa, į kurią buvo pakviesti Šiaulių apskrities kolektyvai ir jų vadovai, besiruošiantys dalyvauti šventėje. Į perklausą atvyko pats šventės globėjas, seimo narys, žymus džiazo atlikėjas, virtuoziškai grojantis triūba, Vytautas Grubliauskas. Jis pasveikino perklausos dalyvius, papasakojo apie 2011 m. džiazo šventės naujoves. Tada šventės repertuarą pademonstravo mūsų mokyklos kolektyvas, atlikdamas dainas „September“, „It's A Grand Night For Singing“, „Rock'n Robin“, „Dream A Little Dream“, „All Around“, „Broadway Boogie“. V. Grubliauskas pasidžiaugė profesionaliai parengtu, puikiai derančiu ansambliu, išsakė keletą pastebėjimų dėl atlikimo stilistikos ir pakvietė išbandyti jėgas konkurse „Jaunieji džiazo balsai“, kuris šiemet rengiamas šventės metu, birželio 2, 3 dienomis.

Neformaliojo muzikinio ugdymo skyriaus vedėja Violeta Juodpusienė

Parengta pagal : www.juventa.lt


Klaipėdos Vyturio pagrindinės m-klos jaunių choras  "Vyturys  "Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro kolektyvas  "VOCALIS  "Klaipėdos Jaunimo centro choreografijos studijos  "Inkarėlis  ", Muzikos, dainos ir sceninio judesio grupė   "RI-TI-TA   "
 
 
 
 
VISUS VISUS JAUNUOSIUS LIETUVOS TRIMITININKUS

B i r ž e l i o 5 d.

Kviečiame atvykti į Klaipėdą, ir pučiant savo trimitus, sukelti didžiulį, klaipėdietišką džiazo vėją, kuris privers  J a u n a j ą   D ž i a z o   B a n g ą   banguoti dar stipriau!!!

Šiais metais, minint Louis Armstrongo 110 metų jubiliejų, Jaunosios Džiazo Bangos organizatoriai kviečia prie jaunųjų dainininkų prisijungti trimitininkus ir drauge su jais atlikti keletą kūrinių.

Taip pat būtų unikali galimybė atlikti keletą kūrinių galingu solo su džiazo orkestru ir pasijausti fantastiško džiazo orkestro primarijais.

Taigi, dainuokime, grokime ir džiazuokime drauge, nes tik grodami tikrai gerą muziką neabejotinai tapsime geresniais!

O mūsų bendras muzikavimas suteiks nepakartojamai žavingų akimirkų ne tik įspūdingam jungtiniam pustrečio tūkstančio džiazo dainorėlių chorui, bet ir gausiam tiesioginės transliacijos per LTV žiūrovų būriui.

Kūrinius, jų natas ir visą kita informaciją jau greitai rasite mūsų tinklalapyje www.jazz.lt/junior. Nesivaržykite ir nebijokite, jei džiazas šiai dienai jums dar mažai pažįstamas, tas pažinimo procesas gerokai lengvesnis ir įdomesnis, nei jums šiandien tai atrodo !!!