LT RU EN

Paieška
Dalyviams
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
Generalinis rėmėjas
Mecenatas
Informaciniai remėjai
Rėmėjai
BičiuliaiV-oji džiazo dainų šventė „Jaunoji džiazo banga 2015“

Vaikų ir jaunimo džiazo dainų šventė „Jaunoji džiazo banga“ – tai unikalus Klaipėdos miesto renginys, į uostamiestį birželio pradžioje sukviečiantis beveik 2 tūkst. vaikų ir jaunimo chorų bei ansamblių dalyvių iš visos Lietuvos. Šiųmetinė „Jaunoji džiazo banga“ –  jau 5-oji, jubiliejinė.

Džiazo dainų šventė Klaipėdoje organizuojama tęsiant geriausias Lietuvoje ypatingą istoriją turinčių legendinių Dainų švenčių tradicijas, laikantis esminių tokių švenčių principų, tačiau kartu suteikiant joms visiškai naują – džiazinės muzikos žanrinį ypatumą. Verta pridurti, kad scenoje šalies vaikų ir jaunimo chorų bei ansamblių dalyviai pasirodo kartu su garsiausiomis pasaulio ir Lietuvos džiazo bei "world" muzikos žvaigždėmis.

 

„Jaunoji džiazo banga“ – gera muzika, geriems žmonėms, dovanojama visos šalies jaunųjų atlikėjų!

 

Ypatingi 2015 m. džiazo dainų šventės svečiai:


Frank McComb


Vilius ir Violeta Tarasovai


 

Kristina Jatautaitė
Mieli "džiaziukai", turime gerą žinią!!!
2015 metais ,birželio 7 dieną įvyks penktoji "Jaunoji džiazo banga". 

Dar viena puiki žinia,kad tuo pačiu metu vyks dydžiųjų burlaivių regata "The Tall Ships races" . Jie papuoš Klaipėdą ir džiugins visus.

Kviečiame visus dalintis šia žinia su d
raugais ir kolektyvais. Sekite informaciją tinklapyje bei elktroniniu paštu, netrukus paskelbsime oficialią registraciją ir atnaujintų kūrinių sąrašą.
Mes pasiilgome jūsų ! O jūs ???  

Šventės vadovė - Inga Grubliauskienė.