Klaipėdos pilies džiazo festivalis pradeda bendradarbiavimą su „Made In New York Jazz“ džiazo festivaliu

Made In New York Jazz

Savo veiklą „Made In New York Jazz“ festivalis pradėjo 2011 m. surengęs vietinius džiazo festivalius Manhetene ir Brukline (JAV). Po kelerių metų festivalio įkūrėjas, muzikos prodiuseris ir didžiulis džiazo gerbėjas Michaelas Brovkinas žengė dar vieną žingsnį ir sukūrė pirmąjį pasaulyje internetinį džiazo konkursą, kuris greitai išpopuliarėjo ir sulaukė daugiau nei 60 000 registruotų džiazo muzikantų ir gerbėjų, atstovaujančių daugiau kaip 60 šalių visame pasaulyje.

 

2014 m. „Made In New York Jazz“ pristatė savo tarptautinį „Jazz Gala“ – kasmetinį pasirodymą „Tribeca“ scenos menų centre Manhetene. 2016 m. gegužę „Made In New York Jazz“ pristatė prekės ženklą Europoje ir drauge su partneriais surengė festivalį Juodkalnijoje, vykstantį iki šiol.

 

Pasak „Made In New York Jazz“ įkūrėjo Michaelo Brovkino ir meno vadovo Yaacovo Maymano, „Made In New York Jazz“ prekės ženklo koncepcija įrodo, kad muzika yra tikrai unikali meno forma, galinti suvienyti skirtingų kultūrų ir sluoksnių žmones.

„Iš mano bute Niujorke sukurtos „garažo“ idėjos kūrybiniu centru pavirtęs #madeinnyjazz tapo tarptautiniu prekės ženklu, padedančiu sujungti menininkus su publika ir sukurti naujų įspūdžių tiek žiūrovams, tiek muzikantams. Naujas bendradarbiavimas su turtingą kultūrą ir ilgametę sėkmę turinčiu Klaipėdos pilies džiazo festivaliu yra labai jaudinanti plėtra! Esu tikras, kad kartu galėsime sukurti daug puikių renginių ir edukacinių galimybių. Nekantrauju aplankyti jūsų nuostabų miestą!“ – sako Michaelas Brovkinas.

 

Bendradarbiavimu su pasaulinio lygio profesionalais džiaugiasi ir Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė. „Man didelė garbė bendradarbiauti su gerbiamais kolegomis iš Niujorko Michaelu Brovkinu ir Yaacovu Maymanu. Jie ne tik aukšto lygio profesionalai, dirbantys su pasaulinio garso džiazo žvaigždėmis, bet ir ypač nuoširdūs bei draugiški žmonės. Tikiu, jog mūsų nutiestas džiazinės bendrystės tiltas sujungs bendriems projektams Klaipėdos ir Niujorko muzikantus. Atskiras ačiū bičiuliui iš JAV Leonidui Bardui už palaikymą ir pagalbą“, – teigia Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

Klaipėdos pilies džiazo festivalis – džiazo muzikos festivalis, organizuojamas Klaipėdoje nuo 1994 metų.

Klaipėdos pilies džiazo festivalio svetainė: www.Jazz.lt

„Made In New York Jazz“ festivalio svetainė: https://madeinnyjazz.com/festival/

Inga Grubliauskienė, +37062067645

lt_LTLT